33 thoughts on “Interaktivní Online Art Museum … ve vesmíru – Wolfman Museum of Art”

 1. Chybně to jako „Wolfram muzeum umění“ a získal nadšený, že kromě všech ostatních cool věcí Wolfram Alpha má, to by také nějak kurátorem online muzeum umění.

   1. Jo, všechny proudy ve Nechceme vytvořit proudy, které jsou od ostatních účtů, ale zjistili jsme, YouTube neměli snadný způsob, jak je všechny prohlédnout spolu bez podivných videa nebo těch „chill tepů“ playlisty mísících in, takže jsme udělali playlist Nejvíce proudy mají také paměť 1-4 hod, což znamená, můžete drhnout zpět v čase a ve většině případů, stáhněte cache. Byli jsme stahování 1-4hr klipy za poslední 2 roky a 26 (a počítání) z nich jsou k vidění v

    1. Sakra, opravdu dobré věci, které lidi dělají. Děkujeme vám za vaši práci! Sledoval proudy, abych se cítí trochu divně, ale v dobrém slova smyslu. Nikdy jsem nebyl do USA, ale ty NYC proudy lidí jít o jejich vlastní podnikání a dělat své věci, cítím se trochu nostalgický a smutný. Všechny z těchto lidí žije stejně složitý život jako já a vy, mají své vlastní hovno bát, být šťastný. To mi dává trochu divný pocit, jako bych si přál, abych mohl vrátit v čase a žít své dětství někde tam, uvidíte, jak to cítí se jako vyrůst tam. Pak se vrátit v čase opět vyrůstat zase někde jinde, pak znovu a znovu a znovu a znovu pokaždé v jiném místě a jinou dobu v jiné společenské postavení rodiny v jiné kultuře. EDIT: Když kliknu na „wmoaTV“ playlistu odkaz I tato chybová zpráva je dokument, který hledáte, mohla být odstraněna nebo přejmenována. Obraťte se na vlastníka webové stránky pro další pomoc. A místo je téměř nemožné použít na mobil, takže je to v pohodě, jestli vy můžete dělat to citlivý nebo si aplikaci, nebo tak něco.

     1. Díky za návštěvu, rád vám to líbilo! Máme mnoho různých věcí v muzeu, ale proudy jsou určitě některé z našeho oblíbeného obsahu. Po dvou letech je pravidelně sleduje, je to stále trochu vadilo ohýbání vidět sílu internetu a schopnost v současné době máme k sledovat živé video z reálného života, na celém světě v 1080p, a někdy dokonce i 4k. Rozhodně dostane představivost děje. Edit: (pevné propojení, měl více prostoru tam) Pokud jde o mobilní telefon, jo, že to rozhodně není optimalizován pro hladké navigaci. kódované jsme to na základě zkušeností plochy v mysli (pomocí myši), ale máme nějaké věci na seznamu úkolů, které zahrnují zabývalo otázkou posílení mobilního webu / navigaci. To nebude odrážet maximální zážitek muzeum, ale cílem je vytvořit jakýsi kapesní multimediální nástroj, který vám umožní přístup k některé z videa, audia a knihy jsme hostitelem.

     2. Jo, potoky jsou jako můj nový oblíbený oass volnočasové aktivity, je to docela v klidu a uklidňující sledovat. Tak mobilní verze webu nebo aplikace by to, že mnohem jednodušší. A děkuji za věci děláte. Je to skvělé a já doufám, že to vybouchne, takže vy můžete získat uznání, kterou si zasloužíte.

Leave a Reply